Aktualności

Jubileusz 50-lecia Uczelni

19.01.2019

Niebawem, bo w 2019 roku, minie 50 lat od powstania Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego, dziś - Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Więcej...

AWFiS wspomina Pawła Adamowicza

17.01.2019

Sternika miasta ciepło wspominają wykładowcy i przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Część z nich podkreśla, że to, co się wydarzyło w niedzielę, długo będzie siedziało głęboko w sercach i umysłach nie tylko obywateli miasta, ale i całej Polski.

Więcej...

Atak na Prezydenta Miasta Gdańska

14.01.2019

Z ogromnym i niewysłowionym bólem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Prezydenta Pawła Adamowicza. Pan Prezydent Paweł Adamowicz był wielkim przyjacielem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zawsze interesował się naszą Uczelnią, zawsze ją wspierał i zawsze jej kibicował.

Więcej...

Konferencja "Fizjoterapia w nauce, profilaktyce i terapii"

12.12.2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Fizjoterapia w nauce, profilaktyce i terapii” organizowanej przez Katedrę Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, w dniach 8-10 czerwca 2019 roku.

Więcej...

WYŻSZA PUNKTACJA INDEX COPERNICUS VALUE (ICV) DLA CZASOPISM AWFiS

11.12.2018

Z przyjemnością informujemy, że obydwa czasopisma wydawane przez naszą Uczelnię w najnowszej wieloparametrycznej ewaluacji indeksacyjnej bazy czasopism ICI Journals Master List, dokonywanej przez Index Copernicus International, uzyskały bardzo dobrą ocenę

Więcej...