Trening z Mariuszem Wlazłym

10.06.2019

"Treningi z Mariuszem Wlazłym" odbędą się w Gdańsku już po raz drugi! Lubisz siatkówkę? Chcesz poznać swojego idola oraz zdobyć pod jego okiem siatkarskie szlify? 15 czerwca nasz sztab trenerski wróci do stolicy województwa pomorskiego!

To nie będzie zwykły trening! Jeżeli jesteś w wieku 10 - 16 lat, spotkasz się w sali sportowej z trenerami i profesjonalnymi zawodnikami piłki siatkowej. Przewodzić im będzie Mariusz Wlazły, mistrz świata z reprezentacją Polski z 2014 roku i siatkarz PGE Skry Bełchatów.

W tej wyjątkowej atmosferze poprowadzimy zajęcia sportowe według pomysłu jednego z najlepszych polskich siatkarzy. W treningach weźmie udział 100 uczestników, a oklaskiwać ich będą najbliżsi, dla których otwieramy tego dnia trybuny.

W imprezie planowanej w dniu 15.06. br (w godzinach 11.00-16.00) weźmie udział 80 dzieci i młodzieży z całej Polski (w sumie na imprezę w Gdańsku zgłosiło się ponad 250 dzieci). Poniżej linki do realizowanych wydarzeń przez Fundację: http://fundacjawlazlego.pl/aktualnosci/video  lub www.fundacjawlazlego.pl

Wraz z Mariuszem Wlazłym wystąpią:  Piotr Cyniak, Radosław Kolanek, Tomasz Derbis, Jarosław Nita oraz Agnieszka Gonerska

Czas: 15.06.2019

Miejsce: AWFiS - hala XII

Ilość uczestników (dzieci i młodzież): 80 osób

Godz. 10:00 wejście WlazłyTeam na teren hali sportowej (nagłośnienie imprezy z wykorzystaniem sprzętu udostępnionego przez tut. Radę Samorządu Studenckiego)
Godz. 11:00 rejestracja dzieci
Godz. 12:00 uroczyste otwarcie Wydarzenia i rozpoczęcie treningu (krótkie wystąpienie i powitanie zebranych przez p.Mariusza Wlazło a następnie przez JM Rektora AWFiS Dr hab.Waldemara Moskę)
Godz. 14:00 zakończenie treningu, konkurs wiedzy o siatkówce, pamiątkowe podpisy i zdjęcia

Godz. 15.30 rozegranie 2 setów pomiędzy WT a zawodnikami - studentami AWFiS z Chin

Godz. 16:00 zejście WlazłyTeam z terenu hali sportowej

zobacz jak wyglądały treningi w innych miastach VIDEO

Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wróć